HAKKIMIZDA

Arox Bilişim Sistemleri A.Ş.

Arox yazılım temelli bir inovasyon firmasıdır.

 

2009 yılında kurulan Arox geliştirdiği projelerde; yazılım ve donanım alanında en yeni teknolojileri kullanır ve bunları ortak bir yazılım altyapısında birleştirerek müşterilerine fark yaratan çözümler sunar.

 

Artırılmış Gerçeklik, Mobil Uygulamalar, İnteraktif Tasarım, Sosyal Medya, Bilgi Teknolojileri ve Yazılım Çözümlerini, yaratıcı çözümlerle birleştirerek, ileri teknolojinin izdüşümü projeler üretir.

 

Yazılımsal inovasyonu, farklı donanım teknolojileri ile de birleştirerek yeni bir iş modeli yaratan Arox, 35 kişilik genç ve dinamik ekibiyle, tüm projelerini fark yaratan karakteristik yaklaşımıyla ele alır.

 

Kullandığı renklerin, tipografinin, görsellerin, diğer tüm tasarımsal ve teknolojik detayların hedef pazarı nasıl etkileyeceğini bilir. Farklılaştırma yeteneğiyle, yüksek bir pazarlama verimliliği yaratır.

 

Müzecilik, FMCG, Finans, Belediyecilik, ve Basın-Medya başta olmak üzere, Dijital Pazarlamanın hayati önem taşıdığı sektörlere referans niteliğinde, özgün ve seçkin projeler üretir.

 

Geliştirdiği 80’in üzerinde uygulamayla; 1.250.000 tekil kullanıcıya ve toplamda 2.250.000 indirilme sayısına ulaşan Arox, bugün, Türkiye’deki her 100 akıllı telefon kullanıcısından, 12’sinin hayatında yer alır.

 

iOS’tan Android’e, Blackberry’den Windows’a var olan tüm platformlarda yazılım hizmeti sunan Arox, yazılım ve donanım alanındaki en yeni teknolojileri kusursuz bir uyumla birleştirerek, müşterilerine fark yaratan çözümler sunmaya devam ediyor.

 

BİZE ULAŞIN

Telefon      +90 216 504 43 80

Fax           +90 216 504 43 88

E-mail         info@arox.net

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

BASINDA AROX

REKLAM

Telif hakkı 2013 Arox, Tüm hakları saklıdır.