MÜZE UYGULAMALARI

Fransız İhtilali sonrası, saray arşivlerindeki eserlerin halka açılmasıyla başlayan Müzecilik tarihi, , teknolojik gelişmelerin adapte edilmesiyle bugün kendi rönesansını yaşamakta, başka bir yola doğru ilerlemektedir.

Arox olarak sunduğumuz ayrıştırıcı özelliği yüksek dijitalleşme çözümleriyle, Müzelere, ziyaretçi tecrübelerini ve hedef kitlelerini artıracak projeler sunuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz uygulamalarda, eserlerin orijinalliğini korumak ve eserlerin önüne geçmemek şartıyla, tarihin bıraktığı izlerin, ziyaretçilere, daha iyi bir şekilde aktarılmasını sağlıyoruz.

“Artırılmış gerçeklik” uygulamaları, 3d animasyonlar, interaktif bilgi ekranları, dokunmatik oyun masaları gibi akılda kalıcı ve ilgi çekici uygulamalarımızla dijitalleştirdiğimiz müzeler, sadece Türkiye’deki değil, dünyadaki benzerlerinden önemli ölçüde ayrılmakta.

Arox olarak, Arkeoloji Müzelerinden, Denizcilik Müzelerine, Modern Müzelerden, Tarih Müzelerine gerçekleştirdiğimiz bu projelerden elde ettiğimiz iş bilirliğimizle, sektörde “ilk” konumundaki işlere imza atmaya devam ediyoruz.

 

BİZE ULAŞIN

Telefon      +90 216 504 43 80

Fax           +90 216 504 43 88

E-mail         info@arox.net

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

BASINDA AROX

REKLAM

Telif hakkı 2013 Arox, Tüm hakları saklıdır.