MOBİL UYGULAMALAR

Türkiye, dinamik ve genç tüketici profili ile mobil cihaz kullanımı, ticaret ve internet kullanımı açısından kritik konumda. Bu durum mobil uygulamaları müşteri iletişimi ve interaktif pazarlama aktivitelerinin ayrılmaz bir parçası haline getiriyor.

Bir mobil uygulama sayesinde, servislerinizi müşterinizin parmaklarının ucuna getirerek, sunduğunuz hizmet ağını genişletebilir, marka bağımlılığınızı artırabilirsiniz. 

“Mobil Uygulama” pazarının Türkiye’deki öncülerinden olan Arox olarak, mobil uygulama projelerimizi tasarım ve teknolojinin ilham verici ahengiyle gerçekleştiriyoruz.

Arox olarak, bugüne kadar 72 iOs, 17 Andorid, 6 Blackberry ve 4 Windows 8 uygulaması geliştirdik. Bu uygulamalarla 1.250.000 tekil kullanıcıya ve toplamda 2.250.000 indirilme sayısına sahibiz. Kısaca biz; Türkiye’deki her 100 akıllı telefon kullanıcısından, 12’sinin hayatında yer alıyoruz.

Tüm bu uygulamarımızdaki banner alanlarımız ve push notification imkanlarımızla, etkin ve nitelikli bir Mobil Pazarlama hizmeti de sunuyoruz.

Arox olarak, tamamen kişisel projelere de önemle yaklaşıyoruz. Oyun, portal ya da aklınıza gelebilecek herhangi bir uygulama fikrini, sonuç odaklı nitelikli bir yaklaşımla hayata geçiriyoruz.

iOS’tan Android’e, Blackberry’den Windows 8’e var olan tüm platformlarda yazılım hizmeti sunan Arox olarak, trend yaratan kimliğimizle Türkiye’deki yazılım dünyasına yön vermeye devam ediyoruz.


Arox olarak Mobil Uygulama konusunda size sunduklarımızın tek sınırını, yine sizin hayal gücünüz belirliyor.

AROX UYGULAMALARI

Flaş Haber

Formda mısın?

Gossipper

İstanbul Canlı

Kabe

Kelime Bul

Haberler

Sağlık ve Egzesiz

Sosyal Ağ

Seyahat

Seyahat

Oyun

Nerdesin

Şehirler Arası

Mesafe

Su Terazisi

Puan Durumu

Spor Haberleri

Kartvizit

Sosyal Ağ

Yardımcılar

Spor

Spor

İş

Navigasyon

KURUMSAL UYGULAMALAR

Marmara Tıp

Vakıf Emeklilik

Baumax

Eğitim

Finans

Verimlilik

BİZE ULAŞIN

Telefon      +90 216 504 43 80

Fax           +90 216 504 43 88

E-mail         info@arox.net

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

BASINDA AROX

REKLAM

Telif hakkı 2013 Arox, Tüm hakları saklıdır.