ARTTIRILMIŞ GERÇEKLİK

Çocukluğumuzdan bugüne, baktığımız ekrandaki görüntüyle iletişime geçmek istemiş olsak da, teknoloji bu isteğimizi gerçekleştirmede bize cevap verememişti. Ta ki bugüne kadar...

Dijital ve fiziksel hayat arasındaki köprü olan Artırılmış Gerçeklik, herhangi bir görüntü üzerine, gerçek zamanlı olarak 3D model, animasyon, film, ses gibi nesneler ekleyip, zenginleştirilmiş bir ortam sağlayan teknolojidir.

Artırılmış Gerçeklik sayesinde, etkileşim içerisinde olmak istenilen bir öğe; akıllı telefonlar, web-cam ya da perde gibi farklı platformlar üzerinden fiziksel dünya ile iletişim haline sokulur. Yaratılan görüntü neredeyse fiziksel dünyanın içerisindeymiş gibi gösterilir ve iletilecek mesaj, tüketiciye “heyecan verici” bir biçimde sunulur.

Özellikle Müzecilik, AVM, Turizm ve Organizasyon gibi sektörler tarafından sıklıkla kullanılan Artırılmış Gerçeklik uygulamaları, sağladığı yüksek pazarlama verimliliğiyle, diğer sektörler tarafından da yoğun ilgi görmekte.

Eğer siz de ürün ya da hizmetlerinizin tanıtımını akılda kalıcı bir şekilde artırmak için bir Artırılmış Gerçeklik uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız ve başarının “en iyilerle” çalışmaktan geçtiğini biliyorsanız, işine tutkuyla bağlı Arox ekibinin sizler için de yaratacağı bir şeyler mutlaka var.

 

SAKIP SABANCI MÜZESİ

BİZE ULAŞIN

Telefon      +90 216 504 43 80

Fax           +90 216 504 43 88

E-mail         info@arox.net

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

BASINDA AROX

REKLAM

Telif hakkı 2013 Arox, Tüm hakları saklıdır.