Gelişen teknoloji ve artan dijital mecralara paralel olarak, kurumların bilgi teknolojilerine yaptığı yatırım günden güne artmakta.

Arox olarak, uzman yazılım ekimibizle, kurumsal firmalara  ihtiyaç duydukları tüm yazılım çözümlerini sunuyoruz. Öğrenme odaklı mühendislerimiz, farklı dallardaki çözüm ortaklarımızdan edindikleri tecrübelerle alanlarında uzmanlaşıyor.

Müşterilerilerimize sunduğumuz kesintisiz, verimli ve güvenilir yazılım ve uygulamalarının temelinde sektör lideri konumundaki güçlü iş ortaklıklarımızla olan işbirliği anlaşmalarımız yatıyor. 

Arox olarak, yazılım projelerimizde izlediğimiz yol 7 adımdan oluşuyor; ihtiyaç tespiti, analiz, müşteri onayı, proje detaylandırması, tasarım, test aşaması ve projenin hayata geçirilmesi. Tüm sürecin kusursuz bir zamanlamayla tamamlanmasını sağlayan bu sistem, projenin gerçekleşmesinden sonraki hizmetleri de oluşturur.

Türkiye’nin en önemli projelerinin yazılım altyapı çalışmalarına imza atan Arox olarak, referanslarımızı, gelecekteki projelerimizin en büyük teminatı durumunda.

 

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
BİZE ULAŞIN

Telefon      +90 216 504 43 80

Fax           +90 216 504 43 88

E-mail         info@arox.net

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

BASINDA AROX

REKLAM

Telif hakkı 2013 Arox, Tüm hakları saklıdır.