İNTERAKTİF TASARIM

Birbirini anlayan, aynı ekip ruhunu taşıyan ellerden çıkan mühendislik ve tasarım uyumu, bugün, başarıya ulaşmış tüm yazılımların ortak paydasını oluşturuyor.

Arox olarak, iç ve dış mekân uygulamalarında, kendi üretimimiz olan interaktif sistemleri kullanarak yüksek düzeyde hayranlık uyandıran projeleri hayata geçiriyoruz. Yoğun Ar-Ge çalışmalarımızın eseri ezber bozan projelerimizle, tüm müşterilerimize özgün ve akıllı reklam araçları sunuyoruz.

Özellikle, dokunmatik ekranların hayatımıza girmesi ile popülerlik kazanan interaktif uygulamalar, bugün, en basit ara yüz kullanımından, bankalardaki en komplike işlemlere kadar yerini almıştır.

 

 • İnteraktif Vitrin Uygulaması

 • Sanal Asistan Uygulaması

 • Video Mapping

 • Ses Tüneli

 

İnteraktif Tasarım Uygulamaları, bugün prestijli müzeler tarafından sıklıkla kullanılmakta olup, Müzecilik sektörünü başka bir seviyeye taşımaktadır. Özellikle oyunlaştırma özelliği katılan İnteraktif Tasarım Uygulamaları, sergilenen eserlerin hedef kitlesini genişleterek, Müzelerin hitap ettiği insan sayısında artış yaratmaktadır. 

Akıllı telefonlar, tabletler, interaktif masalarla desteklenen İnteraktif Tasarım Uygulamaları, teknolojiyle sanatın hayranlık bırakan uyumunun en güzel örneği durumundadır.

Kendi bünyemizdeki mühendis ve tasarımcılarımızla yarattığımız bu hizmetler sayesinde, siz de müşterilerinize akılda kalıcı ve marka imajına doğrudan etki eden bu sistemleri heyecan verici bir deneyimle sunabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Telefon      +90 216 504 43 80

Fax           +90 216 504 43 88

E-mail         info@arox.net

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

BASINDA AROX

REKLAM

Telif hakkı 2013 Arox, Tüm hakları saklıdır.